main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mängivad Kadri Väljakivi ja Tiia Müürisepp. Urve Vakker

Mängivad Kadri Väljakivi ja Tiia Müürisepp. Urve Vakker

Lauatennise Lümanda etapp, Saaremaa karika esimene

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
01.04.2018
10:54

31. märtsil kohtusid lauatennisemängijad Lümanda etapil. Siinmail on mängitud pinksi pea kuuskümmend aastat ja erinevate võistluste nime all on see tegevus olnud järjepidev. Saaremaa karikavõistlustel oli see võistlus esimeseks etapiks. Mängisid kuus meest ja kuus naist.

Naistest võitis Tiia Müürisepp, teine koht Kadri Väljakivi ja kolmas Veeve Kaasik. Järgnesid Juta Valge, Urve Vakker ja Oskar Aare (10. aastane; väga tubli noormängija). Kolm esimest meest kogusid võrdselt punkte ja omavaheliste mängude geimide lugemisega järjestusid nad: esimene Kaljo Väljakivi, teine Aare Lehtsi ja kolmas Janek Reinaru. Järgnesid Meelis Uuväli, Rein Kirst ja Olev Kiirend.

Juba paari nädala pärast, 21. aprillil kohtuvad lauatennises piirkondade neljaliikmelised võistkonnad (sh üks naine) Kärlal, et selgitada Saaremaa valdade (Muhu, Saaremaa, Ruhnu) võistkondlikud meistrid.

Urve Vakker

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.