main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. Taivo Spitsõn

Parimad. Taivo Spitsõn

Laskjad olid tulejoonel

Kategooriad: Laskmine
Autor: Alver Kivi
20.06.2021
07:49

Laupäeval, 19.juunil, toimus Kalamaja lasketiirus kaks võistlust: jahiseltside ja valla piirkondade võistlus, vahendab sjs.ee.

Jahiseltside võistlusest võttis osa 13 võistkonda. Esimese koha pälvis 392 punktiga Karja Jahiseltsi võistkond, teine koht 371 punktiga Aste Jahiseltsi võistkonnale ja kolmas 337 punktiga samuti Aste Jahiseltsile, kes võttis osa kahe võistkonnaga. Auhinnad pani välja Saare Uluk.

2021. aasta jahiseltside vahelise võistluse võitjad: 1. Karja Jahiselts – Ervin Juht, Kalle Ahu, Ago Ahu, 2. Aste Jahiselts I – Argo Saagpakk, Karmo Kaselaid, Karel Kaselaid ja 3. Aste Jahiselts II – Priit Taur, Leo Taur, Arvi Saar. Individuaalselt õnnestus päeva parim tulemus tabada Argo Saagpakul, kes kogus võimalikust 150 punktist 138.

Valla piirkondade võistluses osales 10 võistkonda. 1. Kaarma piirkond, võistlejad Karmo Kaselaid, Kalmer Kaselaid, Karel Kaselaid; 2. Laimjala piirkond, esindaja Taimo Antsaar ja 3. Orissaare piirkond, võistleja Martin Hein.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.