main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukarikatega. Eakogu

Võidukarikatega. Eakogu

Lääne-Eesti rahvarallil naistele kaksikvõit

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.06.2019
00:12

Nädalavahetusel sõidetud Lääne Eesti rahvarallil said saarlased kaksikvõidu naiste arvestuses, kui kiireimad olid Aira Lepp – Ain Lepp ja Anete Lepp – Neeme Koppel. 4WD võistlusklassis saavutas peale erinevaid ebaõnnestumisi Henri Pihel – Jüri-Bruno Asari korraliku kolmanda tulemuse.

2WS-S klassis käis lõpuni sekund sekundis võitlus poodiumi kohtadele, vahendab Saaremaa Tehnikaspordi Klubi. Seekord kahjuks pidid vennad Tauri ja Priit Nõgu leppima neljanda kohaga. 2WD-V jõudis lõpuni Lauri Hõbelaid-Kristel Käsk neile võistlusklassi kümnes koht. Kehvemini läks ekipaažil Magnus Lepp – Maria Trave, kes pidid käigukasti purunemise tõttu liidrikohalt võistluse pooleli jätma.

Järgmine rahvaralli sõidetakse juba 5.-6. juulil Kihelkonnal.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.