main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Punkt on teenitud. Alver Kivi

Punkt on teenitud. Alver Kivi

Kuressaare vollemeestele võõrsil kaotus

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.12.2017
10:11

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas Kuressaare võõrsil Rakvere Võrkpalliklubi II-le 1:3 (23:25, 16:25, 25:23, 20:25).

“Mäng oli päris tasavägine,” tõdes treener Asko Esna. “Väga kahju on esimese ja neljanda geimi kaotusest, kus omasime küll ka initsiatiivi, aga Rakverel õnnestusid mõned pallivahetused seal just paremini.”

Esna sõnul on vaja ise oma asjad ära teha, mitte jääda vastase peale lootma. “Oleme praegu ise endi suurimad vaenlased, et ei suuda i-le täppi panna,” leidis ta. “Tabeliseis läks nüüd meie poolt nukramaks, aga õnneks on esikaheksa kahe võidu sees. Kodus uus mäng ja loodan, et suudame ise oma vigu rohkem vältida. Tahame kindlasti esimese poolaasta võiduga lõpetada.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.