Kuressaare naiskonna karikateekond sai lõpu

Kategooriad: Võrkpall
11.11.2017
17:52

Eeti naiste võrkpallikarikavõistluste veerandfinaali korduskohtumises tunnistas Kuressaare naiskond ka võõrsil Tallinna Ülikooli 3:0 paremust.

Kaks nädalat tagasi toimunud veerandfinaalseeria avamängus TLÜ Kuressaarele geimi ei loovutanud, kui tänavu esiliigas debüteerinud võistkonnast oldi võõrsil üle 3:0 (22, 17, 20) tulemusega. Seega vajab Kuressaare edasipääsuks esmalt 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel paremust 25-punktini peetavas kuldses geimis. Ülejäänud tulemused tagavad koha nelja parema hulgas pealinna võistkonnale. Tallinna Ülikooli spordisaalis mängitud kohtumises võitsid võõrustajad geimid 25:14, 25:20, 25:22. Mängu parimana tõi meie naiskonnale 12 punkti Gerli Gull.

Poolfinaalis ootab Tallinna Ülikool endale vastast paarist TTÜ/Tradehouse –  Famila/Võru Võrkpalliklubiga.