main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskond peab aru. Alver Kivi

Naiskond peab aru. Alver Kivi

Kuressaare naiskonna karikateekond sai lõpu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.11.2017
17:52

Eeti naiste võrkpallikarikavõistluste veerandfinaali korduskohtumises tunnistas Kuressaare naiskond ka võõrsil Tallinna Ülikooli 3:0 paremust.

Kaks nädalat tagasi toimunud veerandfinaalseeria avamängus TLÜ Kuressaarele geimi ei loovutanud, kui tänavu esiliigas debüteerinud võistkonnast oldi võõrsil üle 3:0 (22, 17, 20) tulemusega. Seega vajab Kuressaare edasipääsuks esmalt 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel paremust 25-punktini peetavas kuldses geimis. Ülejäänud tulemused tagavad koha nelja parema hulgas pealinna võistkonnale. Tallinna Ülikooli spordisaalis mängitud kohtumises võitsid võõrustajad geimid 25:14, 25:20, 25:22. Mängu parimana tõi meie naiskonnale 12 punkti Gerli Gull.

Poolfinaalis ootab Tallinna Ülikool endale vastast paarist TTÜ/Tradehouse –  Famila/Võru Võrkpalliklubiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.