Kuressaare naiskond vastasele sõnaõigust ei andnud

Kategooriad: Võrkpall
28.10.2017
15:43

Naiste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas oma tänavuses esimeses kodumängus Kuressaare  külla saabunud Tartu Dorpat/ TKSK-le sõnaõigust ei andnud ja võitis kindlalt 3:0.

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumist alustasid võõrustajad bravuurikalt, kiirelt mängiti sisse edu 14:2, kusjuures mõlemad tartlannade punktid tulid meie naiste oma vigadest. Geim võideti 25:8. Treener Raili Sepp tõdes, et see tulemus ei olnud üllatav. “See näitaski meie taset,” lausus ta.

Teises geimis avastasid võõrustajad end ootamatult 8:13 kaotusseisus. Siis tehti 5:0 vahespurt ja seis viigstati 13:13. Raili Sepa ja Janne Järvalti blokist võideti 25:20. Kolmas oli eelmise koopia, sest tartlannad said ette 8:3, kuid Gerli Gull viigistas 9:9. Edasi jätkati punkt-punkti mängus ja geim võideti 25:22.

“Teine läks meil vahetuste nahka, sest tahtsime kõigile mänguaega anda,” rääkis Raili Sepp. “Kolmandas vajusime aga natuke ära. Pall on vaja alati täpselt kätte mängida, servivastuvõtt peab paranema. Aga võit ja kolm punkti saime kätte ning eesmärgi täitsime.”

Janne Järvalt tõi parimana 15, Maali Kanemägi 9 punkti.

Pühapäeval on karikavõistlustel Kuressaare vastane meistriliiga liider Tallinna Ülikool. “Läheme andma endast parimat ja kõva lahingut, milline saab olema tulemus otsustab pall,” märkis Raili Sepp.