main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kuressaare naiskond tõusis esiliigas tabeliliidriks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.01.2018
18:58

Alanud aasta esimeses naiste võrkpalli esiliiga mängus tundis võidurõõmu Kuressaare, kes tõusis ka uueks turniiritabeli liidriks, vahendab volley.

Tänast kohtumist alustas kindlamalt koduvõistkond Ülenurme, asudes Tõrvandis peetud vastasseisu 25:18 geimivõiduga juhtima. Seejärel võõrustajad enam külalisi ülemängida ei suutnud, kui viienda järjestikuse võidu saavutanud Kuressaare jäi teises geimis peale 25:20, kolmandas 25:22 ja neljandas 25:16 tulemusega. Kuressaare naiskonna 3:1 paremusega lõppes ka novembris toimunud võistkondade esimene omavaheline mäng. Janne Järvalt tõi parimana 18 punkti.

Ühe kaotuse kõrvale seitsmenda võidu teeninud ja 19 punkti kogunud Kuressaare tõusis turniiritabelis esimeseks, möödudes ühe mängu vähem pidanud Peetri Võrkpalliklubist (18 punkti).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.