main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kuressaare meeskond lõpetas seitsmenda kohaga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
19.03.2018
11:30

Kui Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliiga esimese veerandfinaalkohtumise kaotas Kuressaare meeskond Neemeco vastu 0:3, siis pühapäeval kohtusid samas meeskonnad juba Tallinnas, kus olid Neemeco võistkonna võidunumbrid 26:24, 25:15, 25:15. Kuressaare meeskond seega poolfinaali ei pääsenud ja Eesti Meeste esiliiga lõpetati sarnaselt eelmisel hooajale seitsmenda kohaga.

Kui vaadata tagasi kogu hooajale, siis saarlased püsisid kuni põhiturniiri lõpuni mängus kenasti sees. Hooajal jäädi ainult võiduta Tallinna Ülikooli ja Rakvere VK II võistkonna vastu, aga teistega mängiti põhiturniiril 1:1. „Oleme kindlasti teinud sammu edasi võrreldes eelmise hooajaga,” rääkis treener Asko Esna.

“Meil oli vägevaid ja emotsionaalseid võite ning kibedaid kaotusi, aga sellest hoolimata oli meeste silmis näha hasarti ja tahet. Kui panna meeskonnale hinne, siis usun, et oleme välja teeninud hinde 4,” tõmbas Esna hooajale joone alla.

Kas järgmisel hooajal jälle Eesti esiliigast osa võetakse? „Eks tuleb muidugi vaikselt ka selle mõelda. Kuna hooaeg alles lõppes ja kõik veel värske, siis lähiajal on plaanis maha istuda ja arutada, et kuidas edasi. Kindlasti tuleb üldsegi vaadata, et kes Saaremaale jäävad ja kes mängida soovivad” rääkis Asko Esna kodulehel edaspidisest.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.