main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kuressaare kohtub veerandfinaalis Neemecoga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
04.03.2018
19:53

Võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalis lähevad omavahel vastamisi põhiturniiri parim Tallinna Ülikool ja kaheksas meeskond Võru Võrkpalliklubi/Werro. LotusTimber/Neemeco SK (põhiturniiri 2.) mängib kahel korral Kuressaarega (7.), TTÜ/Kiili (3.) Eesti Maaülikooli Spordiklubiga (6.) ja Liider/Rae vald (4.) Rakvere Võrkpalliklubi II-ga (5.), vahendab volley.

Veerandfinaalidest pääsevad poolfinaalidesse kaks võitu saavutanud võistkonnad või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis rohkem punkte kogunud meeskonnad. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim. Veerandfinaalid toimuvad 17.-18. märtsil.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.