main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Viira keskväljal toimetamas. Alver Kivi

Sander Viira keskväljal toimetamas. Alver Kivi

Kuressaare duubel näitas esindusele suuna kätte

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.06.2020
16:02

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas võitis FC Kuressaare II kodus JK Viljandi Tulevik II 5:1, tehes sellega positiivse sissejuhatuse homsele Mulgimaa pealinnas mängitavale Premium liiga kohtumisele JK Viljandi Tuleviku ja FC Kuressaare vahel.

Tuulisel Kuressaare kunstmurustaadionil külaliste väravale turmtuld andnud ja ohtralt väravavõimalusi raisanud saarlastest tegid skoori Maarek Suursaar ja Andero Kivi mõlemad kahel korral, ühe tabamuse sai kirja Alari Saar.

„Kuigi vastas oli noor võistkond tegime meie väljakul oma asja,“ rääkis treener Jan Važinski. „Paljudes asjades annab veel juurde panna, kuid on näha, et oleme arenenud ja koostöö mäng-mängult paraneb. Samas peame tööd edasi tegema ja olema valmis füüsiliselt, sest järgmised mängud on juba kohe peale tulemas, sest graafik on tihe.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.