main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng vesistes tingimustes. Allan Mehik

Mäng vesistes tingimustes. Allan Mehik

Kure tunnistas kahe päevases lahingus Kalju paremust

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.10.2019
08:08

Kuressaare linnastaadionil kahele päevale veninud jalgpalli Premium liiga kohtumises kaotas FC Kuressaare Nõmme Kalju FC-le lõpuks 0:3.

Pühapäeval tormituules kulgenud kohtumine katkestati 61. minutil seoses ekstreemsete ilmastikutingimustega. Külalised juhtisid siis mängu 1:0. Esmaspäeval jätkati samast kohast, kus mäng pooleli jäi ja Kalju sai kirja veel kaks tabamust.

“Väga huvitav ja keeruline kogemus mängida kahel päeval järjest, kuid kahjuks ei õnnestunud Kalju vastu seekord punkte võtta,” tõdes keskkaitsja Märten Pajunurm. “Läksime teisel päeval rohkem riske võtma, kuid Kaljul õnnestus siiski värav esimesena ära lüüa, mis tegi mängu päästmise juba väga keeruliseks.”

Märten Pajunurme sõnul jätkab meeskond võitlust püsimajäämise nimel ning pühapäeval minnakse Lillekülas ka värskete meistrite vastu punktijahile.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.