main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Laht saab õnnitlusi. Irina Mägi

Sander Laht saab õnnitlusi. Irina Mägi

Kure tähistas sünnipäeva võiduga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.11.2022
18:00

Tänavu oma 25. juubelit tähistav FC Kuressaare lõpetas Premium liiga kodus oma sünnipäeva mänguga Pärnu vapruse vastu ja võitis Sander Lahe väravast 1:0.

„Nii palju energiat oli selleks mänguks kulutatud ning terve hooaja elasime mõttega, et klubi on 25 aastane ja viimane kodumäng oli meile kindlasti motivatsiooniks,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski.

„Kui 25 aastat võib tunduda päris suure numbrina, siis samas on see ikkagi lühike periood ühele jalgpalliklubile. Me soovisime selle mänguga oma toetajatele pakkuda positiivseid emotsioone.“

Roman Kožuhhovski sõnul pidi Kure selle mängu kindlasti võitma ja on sümboolne, et võiduvärava lõi klubi enda kasvandik Sander Laht. „Kõik on tänavu jupp haaval kokku saanud – 25 aastat, viies koht ja viimase mängu võit on kõik positiivne,“ leidis ta.

Mäng Kuressaare kunstmurustaadionil oli Kožuhhovski hinnangul võrdne ja meeskond teadis, et vastane on tugev füüsiliselt ja korraliku mängijate valikuga. „Poisid ei vaadanud turniiritabelile, sest  mängud on Pärnuga olnud konkurentsitihedad. Ka eelmised omavahelised mängud olid rasked,“ lausus peatreener, lisades, et momentide poolest oli initsiatiiv ikkagi Kure oma.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.