main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskond väljakule sammumas. Allan Mehik

Naiskond väljakule sammumas. Allan Mehik

Kure naiskonnale esimene kaotus

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.06.2022
16:36

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas sai FC Kuressaare viie võidu kõrvale esimese kaotuse, kui võõrsil tunnistati Tartu JK Tammeka II 1:0 paremust.

„Väga rahul peab täna pressinguga olema, sest terve mängu jooksul väga vähe lasime vastast üldse oma poole pealt välja,“ rääkis peatreener Reivo Vinter, lisades, et aga täna võiks ilmselt öelda vana tõe – kui ise ei löö, siis lüüakse sulle.

„Meil oli kindlasti palju rohkem momente kui vastastel, aga kahjuks ühtegi realiseerida ei õnnestunud. Vastane pääses korra kontrasse ja lõi enda võimaluse kohe ära. Kahju on muidugi, sest arvan, et väärisime siit punkte. Aga peab pea püsti hoidma, sest nädala pärast juba uus tähtis mäng Viimsi vastu.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.