main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Laht võitluses. Alver Kivi

Sander Laht võitluses. Alver Kivi

Kure lõi kaks, kuid kaotas mängu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
11.07.2020
21:55

Jalgpalli Premium liigas tuli FC Kuressaare koduväljakul Tartu Tammeka vastu kahel korral kaotusseisust välja, kuid kaotas ikkagi mängu 2:4.

„Sellised mängud meeldivad eeskätt fännidele, sest löödi palju väravaid, aga treenerile on see mäng infarkti äärel,“ rääkis FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski. „Poisid olid kõigele vaatamata tublid ja nad andsid endast maksimumi. Võitlus käis viimase sekundini. Ma ei ütle, et nad tahtsid viigistada, nad tahtsid mängu võita. See on praegu väga oluline.“

Kohtumine algas Kuressaare linnastaadionil ootamatu väravasajuga, kui 16. minutiks oli seis 2:2. Juba 6. minutil asusid külalised väravavaht Magnus Karofeldi eksimusest 1:0 juhtima.

„Individuaalsed vead juhtuvad ka kõige kõrgemal tasemel ja see on osa jalgpallist,“ ei teinud Roman Kožuhhovski kiirelt sisse lastud väravast numbrit.

„Sellisest olukorrast tuleb kiirelt välja tulla. Kuigi keegi ei taha kohe endale kiirelt väravat lasta, käis emotsionaalselt mäng üles alla, sest kaks korda tulime kaotusseisust välja ja kiitus mängijatele.“

Kure viigistas Tammeka väravavahi omaväravast 10. minutil, kuid 2 minutit hiljem olid külalised jälle 2:1 ees. Möödus 4 minutit, kui Märten Pajunurm lõi penaltist 2:2. Puhkama mindi aga külaliste 3:2 eduseisul. Võidu 4:2 vormistasid tartlased teisel poolajal.

„Tammeka oli meist parem, kuni seisuni 2:2, sealt edasi meil mäng sujus,“ märkis Roman Kožuhhovski. „Parem niimoodi kaotada, kui kardame väljakule minnes vastaseid, sulgume ja istume kaitsesse. See oli selline romantiline jalgpall paljude väravatega.“

Peatreeneri hinnangul ei mõjutanud mängu esimeses kohtumises võõrsil saadud 2:1 võit. Kožuhhovski sõnul andis rohkem tunda mäng Nõmme Kaljuga, kuhu kulus palju energiat, sest mehed andsid seal maksimumi. „Ma ei näe, et keegi ei mängi täisjõuga, kuigi saame alati paremini,“ leidis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.