main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kure kohtub karikal Tammekaga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.07.2021
13:45

Jalgpalli Evald Tipneri karikavõistlustel loositi teisipäeval 1/16-finaalide vastasseisud ning teiste seas kohtuvad omavahel Premium liiga klubid Tartu JK Tammeka – FC Kuressaare.

Kure peatreener Roman Kožuhhovski on loosiga rahul. „Sellel etapil on kindlasti hea, et saime endale vastaseks just Tartu Tammeka,“ märkis ta, lisades, et esialgu on veel selgusetu, kuidas ta sobib meeskonna mängude kalendrisse, aga nendega on alati huvitav kohtuda.

„Meie kahe viimase aastase vastasseisud on olnud kompromissitud ja alati pingelised. Kindlasti annab see lisaimpulsi mõlemale meeskonnale ja fännidele ning nõuab mõlemalt osapoolelt täielikku kontsentratsiooni.“

Ülejäänud kõrgliiga meeskonnad said vastaseks kas Esiliiga B või madalama liiga klubi. Loos tõi ka ühe esindus- ja duubelmeeskonna heitluse kui Viljandi JK Tulevik võõrustab Tulevik U21 võistkonda. Lisaks võib 1/16-finaalides potentsiaalselt näha ka kohtumist Tallinna FC Flora U19 – Tallinna FC Flora, kuid selleks peab Flora U19 esmalt alistama rahvaliiga meeskonna FCP Pärnu.

Karikavõistluste 1/16-finaalide eeldatavad mängupäevad on 17. ja 18. august. Kohtumiste täpsed toimumisajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.