main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Rudolf Õigus lõi värava ja andis resultatiivse söödu. Allan Mehik

Kure kinkis kaptenile juubeliks võidu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.04.2023
16:48

Jalgpalli Premium liigas tähistas FC Kuressaare oma kapteni Märten Pajunurme 30. juubelit võõrsil 3:0 võiduga JK Tallinna Kalevi üle.

„30 ja 3:0 – numbrid on ägedad,“ märkis Märten Pajunurm, lisades, et tuju on kindlasti hea ja meeskonnalt väärikas kingitus. „Magnus Karofeldi tahaks tänada, sest ta päästis oma näoga minu eksimuse ära ja aitas olukorrast välja. Mängime tõusvas joones, vorm on hea ja suveks on tippvorm tagasi. Platsil on mõnus olla, kuid nii meeskonnal, kui ka isiklikult on veel juurde panna. Hea seeria on käimas, aga see võib kiirelt otsa saada. Tuleb samas vaimus jätkata ja tugevalt tööd teha.“

„Võidu puhul kõigile õnne, see oli kindel ja väärisime seda,“ märkis peatreener Roman Kožuhhovski. „Kalev on oma mängus palju juurde pannud ja nad olid meie vastu väga motiveeritud. Meie mängud on alati olnud keerulised ja võitluslikud. Aga ka meie olime motiveeritud.“

Tallinnas Sportland Arenal mängitud kohtumist alustas paremini Kalev, kes lõi ka mitu ohtlikku olukorda. Mida mäng edasi seda paremini said mängu sisse ka Kure mehed ja 34. minutil lõi Karl Rudolf Õigus Mathias Paltsi täpsest söödust saarlased 1:0 juhtima.

„Algus oli tasavägine ja oli ka raske,“ rääkis Roman Kožuhhovski, lisades, et kannatati, kuid kogu meeskond võitles ja värav tuli teenitult. „Meil oli kvaliteeti ning olime nii individuaalselt, kui meeskondlikult paremad. „Poisid mõistavad mida teevad ja kuidas erinevates olukordades toime tulla.“

Ka teist poolaega alustati hea hooga ja 52. minutil suurendas Mattias Männilaan Õiguse tsenderdusest Kure edu 2:0-le. Seejärel hakkas Kalev rohkem ründama, korra tabati Magnus Karofeldi värava posti ja latti, kuid eesmärgile ei jõutud. Hoopis vahetusest sekkunud Andero Kivi lõi 90.+10 3:0.

Roman Kožuhhovski hinnangul on meeskonna vorm progresseeruv, kokkumängus pannakse üha juurde ja koostöö toimib aina paremini. „Saame veel juurde panna ja üksteist toetades korralikke tulemusi saavutada,“ lausus peatreener.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.