Kure kaotas Transile

Kategooriad: Jalgpall
21.11.2020
16:21

Jalgpalli Premium liigas pidi FC Kuressaare kodus tunnistama Narva Transi 3:0 paremust.

Liigase püsimajäämise eest võitlev Kure andis mängu Kuressaare kunstmuruväljakul külalistele 36. ja 38. minutil löödud väravatest. Kui teist poolaega alustati veel isuga, siis Transi 56. minuti värav otsustas võitja lõplikult.

FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski oli oma kommentaarides napisõnaline. „Tulemusega pole me rahul,“ lausus ta. „Meil on ees väga tihe graafik ja põdemiseks pole aega. Puhkame päeva ja siis valmistume teisipäevaseks kohtumiseks Legioniga.“