main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond on löönud värava. Allan Mehik

Meeskond on löönud värava. Allan Mehik

Kure jätkas Narvas kaotusteta seeriat

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.09.2021
19:30

Kuigi FC Kuressaare oli jalgpalli Premium liigas võõrsil Narva Transi vastu enamuse kohtumisest domineerivam pool ja juhiti 1:0, kuid lepiti siiski lõpuks 2:2 viigiga. Kure oleks võidu korral ajalugu teinud ja esimest korda võitnud Eesti meistriliigas kolm kohtumist järjest.

Roman Kožuhhovski ei osanud öelda, kas meeskond teenis punkti või kaotas kaks. „Ütleksin, et 50 vs 50,“ lausus ta, lisades, et tegu oli 6 punkti mänguga, mis oli keeruline mõlemale poolele.

„Esimene poolaeg ja kogu mäng oli raske, kuid on positiivne, et meeskond suutis kaotusseisust välja tulla. Emotsionaalselt pole kerge kui juhid ja siis oled äkki taga. Suutsime näidata iseloomu ja mängida viiki. Kaotasime või võitsime- igal juhul tuleb tulemus kanda aktiiva poolele.“

Kure alustaski võidujanuliselt ja võttis mänguohjad enda kätte. Kokkuvõttes Transil esimesel poolajal võimalust ei olnudki. Nii viis 30. sünnipäeva tähistanud Sander Laht saarlased 17. minutil juhtima, kui saatis palli karistusala joonelt Narva väravavahile püüdmatult palli võrku.

„Alustasime aktiivselt ja lõime värava ning oli loomulik, et nad püüdsid kodus kohe tagasi lüüa,“ rääkis Roman Kožuhhovski. „Trans sai initsiatiivi ja mäng oli keeruline,aga  saime sellest üle. Ka teise poolaja algus oli keeruline ja nad oskasid lüüa meile kaks väravat. Lõpus oli meil võimalusi ja meie värav oli igati välja teenitud.“

Kuigi teise poolaja algus kuulus taas Kurele, jõudsid võõrustajad 63. minutil viigini, kui kohtunik määras Märten Pajunurme käega mängimise eest karistusalas penalti, mille Aleksandr Zakarljuka realiseeris.

Vaid seitse minutit hiljem andsid narvakad karistuslöögist tsenderduse värava alla, kus Rauno Tutk palli peaga oma väravasse suunas. Kure jätkas aga võidujanuliselt, loodi mitu head momenti ja korra tabas Otto-Robert Lipp ka latti. Lipp oli ka mees kes teenis penalti, mille Märten Pajunurm 90.+3 realiseeris.

„Me mängisime ainult võidule,“ tõdes Roman Kožuhhovski. „Pajunurm viigistas, võttis ise väravast palli ja jooksis kiirelt keskele, et edasi mängida. Mehed näitasid iseloomu ja tahsid võita.“

Võit Transi vastu oleks vähendanud narvalastega vahe 2 punktile ning see oleks toonud ka võimaluse jõuda kuuendale kohale lähemale. Viimane oleks pärast tabeli poolitamist taganud koha esikuuikus.

Roman Kožuhhovski sõnul on teoreetiliselt veel kõik võimalik ja võitlus jätkub. „Ma ei taha tabelikohast midagi rääkida ja läheme mängult mängule, sest juba järgmine kohtumine Tulevikuga saab olema jälle keeruline,“ lausus peatreener.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.