main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond mänguks valmistumas. Allan Mehik

Meeskond mänguks valmistumas. Allan Mehik

Kure jätkab tabeli alumises pooles

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.10.2021
09:13

Pühapäevases kohtumises võõrsil Tallinna FC Floraga tehtud 2:2 viigiga teenitud punktist jäi FC Kuressaarele väheks, et jõuda jalgpalli Premium liigas kuuendale kohale ja nii tuleb jätkata mängimist tabeli alumises pooles.

Vastavalt Eesti Jalgpalli Liidu otsusele mängitakse Premium liigas viimane ring kahes grupis. Kolme ringi järel 1.-6. kohal olnud meeskonnad mängivad medalitele ja 7.-10. koht selgitavad väljalangeja ja üleminekumängudel jätkaja.

Kure peatreener Roman Kožuhhovski liiga poolitamisest numbrit ei teinud. „Me oleme kaks viimast hooaega mänginud olukorras, kus peab olema valmis igasugusteks muudatusteks,“ lausus ta, lisades, et seni on olnud kõik loogilised sammud nii koroonat silmas pidades, kui ka Eesti klubijalgpalli võimaluste seisukohast Euroopas.

Hetkel on FC Kuressaare 28 punktiga 7., Viljandi JK Tulevik 27 punktiga 8., Tartu JK Tammeka 1 vähemmängitud kohtumise juures 19 punktiga 9. ja Pärnu JK Vaprus 15 punktiga 10. kohal. Kuna mängus on maksimaalselt 9 punkti, siis otse väljalangemine Kuret ei ähvarda, sest Vaprusel on maksimaalselt võimalik koguda 24 punkti.

Küll aga oleks vaja kolme mänguga saada vähemalt 1 punkt, et kindlustada liigasse püsimajäämine. Teoreetiliselt on nii Tulevikul, kui Tammekal võimalus Kuret veel edestada. Tammekaga on seni mängitud 1:3, 1:0 ja 2:0, Tulevikuga 2:3, 2:1 ja 1:0 ning Pärnu Vaprusega 2:1, 1:2 ja 6:0.

Kuna Kure on kõigiga kaks mängu kodus mänginud, siis tuleb eesmärgile jõudmiseks olla oma vastastest parem võõrsilmängudes. 30. oktoobril kohtutakse Tartu JK Tammekaga, 6. novembril Pärnu Vaprusega ja 19. novembril Viljandi Tulevikuga.

„Meie ülesanne ja eesmärk on anda jätkuvalt igas olukorras endast maksimum ja võidelda maksimaalse tulemuse nimel,“ edastas Roman Kožuhhovski meeskonna eesmärgid.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.