main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maarek Suursaar lõi kaks. Alver Kivi

Maarek Suursaar lõi kaks. Alver Kivi

Kure duubel sai kodus väärt võidu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.10.2020
16:16

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teise liiga Lääne/lõuna tsoonis võitis FC Kuressaare II koduväljakul Raplamaa JK 2:1.

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumises avas mänguskoori Maarek Suursaar, kuid enne vaheaga lubati külalistel viigistada. Teisel poolajal lõi aga 2:1 võiduvärava taas Suursaar, kes kohtumise lõpus punase kaardiga kohtunike poolt väljakult ära saadeti.

„Võistkonna võit,“ märkis treener Jan Važinski, kelle hinnangul oli kohtumine hea taseme ja kvaliteediga. „Mängus oli meie jaoks kolm erinevat pooltundi. Esimese me kontrollisime, teise algul oli mäng nende ja lõpus oli initsiatiiv taas meie käes. Poisid said täna selle, mis on seni kodumängudes puudu jäänud, kui oleme esimese poolaja mänginud hästi, siis teise kehvasti ja oleme eduseisud käest ära andnud. Oleme olnud pehmed või pole mängu leidnud, aga täna olid kõik tublid.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.