main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Viira meeskonda juhendamas. Allan Mehik

Sander Viira meeskonda juhendamas. Allan Mehik

Kure duubel kaotas liidrile

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.06.2022
10:25

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas sai FC Kuressaare U21 oma tänavuse esimese kaotuse, kui kaotas võõrsil liidrile Paide Linnameeskond III -le 0:1.

„Natuke jäi puudu,“ tõdes peatreener Sander Viira, kelle hinnangul mängu oli ja jääb kripeldama, et ise väravat ära ei löönud, sest mängu nagu oli.

Võõrustajad lõid kohtumise ainsa värava juba 7. minutil. „Esimesel poolajal me momente ei loonud, aga mäng polnud kummalegi poole, neil oli paar teravat tsenderdust millest ühest lõid ka  ära,“ rääkis Sander Viira.

„Meie mängupilt ja kõrgepressing ei toiminud, ei saanud vajalikku survet peale. Teisel poolajal oli meie värav õhus ja 30 minti käis mäng nende poolel, lõime ja kaks-kolm päris head momenti, kuid ei suutnud palli raami lüüa. Paraku lõpp vajus jälle ära.“

Samas oli see Kure noorele meeskonnale alles tänavu esimene kaotus. „Ega enne hooaega ei osanud mõelda, et 10 mängu oleme ilma kaotuseta,“ märkis Sander Viira, lisades, et eks tervet hooaega ilma kaotuseta on raske mängida.

„Samas näitab see ikkagi mingit taset. Liiga on noorenenud ja ei oska võrrelda taset varasemate aastatega, aga võistkond on näidanud, et on võimalik mängida küll medalite peale.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.