main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kure avab karikasarja kolmanda liiga meeskonna vastu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
25.05.2023
07:34

Eesti Jalgpalli Liidus toimunud Eesti 2023/2024. aasta karikavõistluste loosimise 1/64-finaalide ja 1/32-finaalide paarid, kus FC Kuressaare sai endale vastaseks kolmanda liiga meeskonnad.

FC Kuressaare sõidab 1/64 finaalis külla kolmandas liigas mängiva FC Jõgeva Wolvesi meeskonnale ja edu korral võõrustatakse 1/32 finaalis samuti kolmandas liigas pallivat FC Järva-Jaanit.

FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et on Wolvesi klubiga tuttav, sest Eestis mängis ta Jõhvi Lokomotiivi peatreenerina oma esimese kohtumise just nende vastu. „Töökas meeskond ja väga tõsise suhtumisega. Oleme küll favoriidid, aga karikasarjas tuleb igat mängu tõsiselt võtta,“ lausus ta.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.