main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Elari Valmas ja Harald Nurmik seina paigaldamas. Alver Kivi

Elari Valmas ja Harald Nurmik seina paigaldamas. Alver Kivi

Kunstmurustaadionist saab Kure Arena

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.07.2018
14:38

FC Kuressaare paigaldas Kuressaare kunstmurustaadioni aiale kollase piirde, et kujundada sellega klubile oluline treening ja võistlusväljaks mängijatele ja pealtvaatajatele mugavaks Kure Arenaks.

FC Kuressaare juhatuse liige Elari Valmas ütles, et algne mõte oli teha endale mängudeks ja treeninguteks kodusem tunne nii meeskonnale, duublile, naiskonnale kui ka noortele, aga ka pealtvaatajatele.

“See annab palju juurde, kui sul on ümberringi kollane ja tekib viikingite areen,” selgitas Elari Valmas. “Kollasele taustale on kujundatud viikingite peamised elemendid mõõgad, kiivrid ja kilbid, mis peaks tõstma meie võitlusmeeleolu. Samas võtab see aed ka tuult kinni ja kõik on spetsiaalselt tehtud perforeeritud aukudega, et ta ei ole tuulega täielik puri. Hea on pilt ka teleülekannete ajal ja ei ole näha teisel pool aeda niipalju seda katkist autobaasi. Kõik on ilus kollane ja efektne.”

Tulevikus on plaan hakata vahetama üksikuid kollaseid paane läbi aegade esindusmeeskonnast või naiskonnast läbi käinud mängijate piltidega. “Veel ei tea täpselt kuidas, aga miks mitte näiteks sünnipäevadel, kui kutsume mängija siia, ta saab panna sinna veel oma autogrammi ja soovi korral ka noortega pilti teha,” lausus Elari Valmas.

Kogu seina pikkus on 192 meetrit ja aiale pandi 7 tunniga kokku 80 paani. Tänusõnad kuuluvad Zukker Disainile plakatite disaini eest, Pixmillile trükkimise eest ja Saaremaa Lihatööstusele rahalise toetuse eest. Aitäh ka töödel abiks olnud – Henry Hõbe ja Harald Nurmik.

 

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.