main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Amor Luup kunstmurustaadionil rünnakul. Alver Kivi

Amor Luup kunstmurustaadionil rünnakul. Alver Kivi

Kunstmurustaadion sai uue valgustuse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
14.03.2018
08:36

Seni kehva valgustusega Kuressaare kunstmuruväljakule paigaldatakse uued lambid, mis tõstavad valgusfooni uuele tasemele.

Staadionit haldava Saaremaa spordikooli direktor Mati Mäetalu ütles, et ära vahetati kõigi postide lambid ja töö käigus puhastati ka nende kuplid. „Igal juhul läks staadioni valgustus oluliselt paremaks,“ lausus ta.

FC Kuressaare juhatuse liige Mario Pruul ütles, et parem valgustus on eeskätt oluline klubi esindusmeeskonnale. „Kuna mängime nüüd Premium liigas, kus on palju mänge õhtul ja pimedal ajal, siis on korralik valgus äärmiselt oluline,“ märkis ta.

„Mängudest teevad otseülekandeid televisioon ja erinevad portaalid, kes tahavad pildi edastamisel korralikku kvaliteeti, kuid kahjuks kippus seni ekraanil nähtu pimedaks jääma. See on tähtis ka mängijatele, sest õhus lendav pall kippus posti otsast tulevasse kolasesse valgusesse ära kaduma.“

Esimene kord saab uue valgustuse kvaliteeti hinnata juba kolmapäeva õhtul, kui FC Kuressaare võõrustab Viljandi JK Tulevikku. „Pole veel pimedas saanud neid uusi lampe hinnata, aga päeval paistis juba ära, et on hoopis teine muusika,“ tõdes Mario Pruul.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.