main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jahid stardis. Eesti Jahklubide Liit

Jahid stardis. Eesti Jahklubide Liit

Kristo Õunap võitis Tallinna regati

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
21.09.2022
10:48

Tallinna Nädal oli viimaseks etapiks Garmin purjetamise võistlussarjas. Klassis RS Aero sai esikoha Kristo Õunap ja kolmas oli Liina Kolk Saaremaa Merispordi Seltsist.

Reedel olid kogunenud Haven Kakumäele purjetajad ILCA6, ILCA7, 29er, 49er ja RS Aero klassides. Tallinna Nädalal on alati esindatud olnud ka purjelaudurid, seekord siis Techno293 ja iQFOiL erinevates kategooriates.

Kui Tallinna Nädal on tavaliselt olnud hooaja lõpuks üks külm ja tuuline sügisene regatt, siis seekord oli ilmataat tuulega väga kokkuhoidlik, lubades sõite teha ainult laupäeval ja pühapäeval. Ka neil päevil olid pigem vaiksemad ja päikselisemad ilmastikuolud, kogedes vihma ja tugevamaid tuuleiile ainult korraks laupäeval.

Kuna Haven Kakumäel on kõik rajad paigutatud alati hästi kalda lähedale, siis peavad purjetajad arvestama, et see mõjutab oluliselt ka nende taktikalisi otsuseid. Pealtvaatajale on see pigem aga mugavalt jälgitav kõik.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.