main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristjan Kombe on kindlalat koondise üks liidreid. Alver Kivi

Kristjan Kombe viskas koondise juhtvärava

Kategooriad: Jäähoki
Autor: Alver Kivi
25.04.2023
08:32

Eesti jäähokikoondis võitis Tondiraba jäähallis toimuva MM-turniiri esimese divisjoni B-grupi teises kohtumises Hollandi 4:2 (1:1, 0:0, 3:1). Otsustava värava lõi Kristjan Kombe.

Hollandlased avasid mänguskoori 5. minutil ja Eesti jõudis viigiväravani 30 sekundit enne avaperioodi lõppu, kui skoori tegi Mark Viitanen. Kuigi eestlased omasid suurt ülekaalu vedas alt võimaluste realiseerimine ja mindi teisele vaheajale jätkuvalt 1:1 viigiseisul.

Kolmandal veerandil pandi enda ülekaal siiski maksma. 5. minutil jõudis litter Daniil Kulintsevi ning Aleksandr Ossipovi koostöö järel jõudis Kristjan Kombeni, kes viis Eesti 2:1 juhtima. Viis minutit hiljem kasvatas koondise kapten Robert Rooba eduseisu 3:1-le.

Ja kuigi Hollandi koondisel õnnestus üks värav tagasi lüüa vormistas lõppskoori 4:2 Mark Viitanen, kes 1.17 enne mängu lõppu litri tühja väravasse saatis.

Eesti on kahe kohtumisega kogunud 5 punkti, liider on Jaapan 6 punktiga. Kolmapäeval kohtub Eesti Ukrainaga.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.