main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristjan Kombe tegi head mängu ka koondises. Alver Kivi

Kristjan Kombe tegi head mängu ka koondises. Alver Kivi

Kristjan Kombe: värav oli suur boonus

Kategooriad: Jäähoki
Autor: Alver Kivi
22.12.2021
08:09

Maailma tugevuselt teises hokiliigas KHL Helisnki Jokerite meeskonnas lõpuks võimaluse saanud Kristjan Kombe tasus usalduse löödud väravaga, mis 21-aastase hokimehe sõnul oli kindlasti suur boonus.

„Minule oli ikka suur asi, et sain selle esimese mängu millest olin unistanud,“ rääkis Kristjan Kombe, kes uudise oma koosseisu arvamisest võttis vastu hästi ja kohe tuli nii energiline tunne, et tahtis juba jää peale mängima minna. „Väravast ma ei osanud mõeldagi ja see oli suur boonus sellele mängule veel, aga kahjuks kaotasime. Ma ei tea millal järgmise mängu mängin, aga nüüd teen hästi trenni ja vaatame, mis edasi juhtub.“

Soome meistrivõistlustel sai Kristjan Kombe oma kasvatajaklubis HPK mullu kirja 51 kohtumist, kus Kuressaares sündinud hokiässa arvele jäi kaks väravat. Jokeritega sõlmis noormees lepingu 2022. aasta lõpuni. Seni on ta esindanud nende duublit Kiekko-Vanttaa, kus on 24 mänguga löönud 1 värava ja andnud 15 resultatiivset söötu.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.