main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eesti U-20 jäähokikoondis facebook.com/jaahokiliit

Eesti U-20 jäähokikoondis facebook.com/jaahokiliit

Kristjan Kombe lõi jälle värava

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
17.12.2019
22:23

Eesti U-20 jäähokikoondis jäi I divisjoni B-grupi maailmameistrivõistlustel alla Poolale 3:6, Kristjan Kombe sai jälle värava kirja, vahendab ERR.

Eesti koondise esimese värava lõi Kirill Lodeikin, resultatiivse söödu andis Artemi Aleksandrov. Oma koondise teise värava lõi Rasmus Kiigu ning Kristofer Jõgi resultatiivsetest söötudest Kristjan Kombe. Eesti kolmanda värava mängus lõi Rasmus Kiik Sander Stetski söödust.

Mängupäev jätkub Ukraina ja Itaalia kohtumisega. Ungari kindlustas 3:2 võiduga Prantsusmaa üle kuldmedali ja edasipääsu I divisjoni A-gruppi. Ülejäänud tabeliseis on lahtine.

Kolmapäeval kohtub Eesti koondis Ukrainaga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.