main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rõõmustamiseks on põhjust. Helsinki Jokerit

Rõõmustamiseks on põhjust. Helsinki Jokerit

Kristjan Kombe debüüteeris tippliigas väravaga

Kategooriad: Jäähoki
Autor: Alver Kivi
20.12.2021
21:20

Saarlasest Kristjan Kombest sai täna Robert Rooba kõrval teine eestlane, kes maailma tugevuselt teises jäähokiliigas KHL väljakule pääsenud ja kohe oma debüütmängus Helsingi Jokerite eest ka värava lõi. 

Soome tippklubi Helsingi Jokerite meeskonda kuuluv, kuid seni Mestis liigas nende duubli Vantaa eest mänginud  21-aastane ründaja Kristjan Kombe tegi oma KHLi debüüdi esmaspäeval Moskva CSKA vastu ja avas kohtumise 35. minutil ka mänguskoori, kui sai meeskonnakaaslaselt täpse söödu värava alla ja sealt kindlalt mänguvahendi külaliste võrku väravavõrku suunas. Ühtlasi on Kristjan Kombe Jokerite ajaloo esimene eestlane ja saarlane, kes meeskonda kuulunud ja samal ajal ka esimene eestlasest äravalööja.

Jokerid kaotasid kohtumise 1:3.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.