main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eesti naiskond. International Fencing Foderation

Eesti naiskond. International Fencing Foderation

Kristina Kuusk naiskonnaga viies

Kategooriad: Vehklemine
Autor: Alver Kivi
04.11.2019
08:39

Eesti epeenaiskond  koosseisus Katrina Lehis, Kristina Kuusk, Erika Kirpu ja Julia Beljajeva sai Tallinna Mõõgal viienda koha.

Epeenaiskond alistas võistkonnavõistluse avaringis Suurbritannia napilt 45:44. Kaheksandikfinaalis võideti Rumeenia 38:32, kuid veerandfinaalis tuli tunnistada USA 44:38 paremust.

Kohamatšides 5.-8. kohale alistati esmalt Saksamaa 36:27 ja 5. koha kohtumises oldi parem Itaaliast 34:27.

Tallinna Mõõga turniir oli väga tähtis võistlus Tokyo olümpiamängudele pääsemist silmas pidades. Olümpiareitingu punkte saavad epeenaiskonnad teenida veel kolmel maailma karika etapil.

Eesti naiskond oli enne Tallinna Mõõka olümpiareitingus kaheksandal kohal ning eesmärgiks on tõusta esinelikusse. Olümpiale pääsevad edetabeli neli paremat ning alates viiendast kohast veel iga maailmajao parim naiskond. Eestist olid enne Tallinna Mõõka eespool Hiina, Venemaa, Poola, USA, Itaalia, Korea ja Ukraina.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.