main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Kuusk soojendusel. International Fencing Federation

Kristina Kuusk soojendusel. International Fencing Federation

Kristina Kuusk EM ja MM koondises

Kategooriad: Vehklemine
Autor: Alver Kivi
24.05.2017
09:12

Juunis Thbilisi EM-il tiitlit kaitsvasse vehklemisnaiskonda kuuluvad reitingu järgi Irina Embrich, Julia Beljajeva ja Kristina Kuusk. Neljandaks valiti häältega 4:2 äsja Rio de Janeiros MK-etapi võitnud Erika Kirpu. Välja jäi Nelli Paju. Sama koosseis vehkleb ka juulikuisel MM-il Leipzigis, vahendab Päevaleht.

Sellest aastast valitakse tiitlivõistlustel vehklemisel osalejad uue süsteemi järgi: Eesti edetabeli kolm esimest saavad võistkonda otse, neljanda valivad viie parima vehkleja individuaalsed treenerid pluss koondise peatreener, kel on viigi korral otsustav hääl.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.