main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarlased Gotlandil Kaimani meeste vastu. Alver Kivi

Saarlased Gotlandil Kaimani meeste vastu. Alver Kivi

Korvpalluritele loositi Gibraltaril vastased

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
29.01.2019
08:40

Juulis Gibraltaril toimuvate Saarte mängude korraldajad loosisid meeste korvpalliturniiril osalevad 11 võistkonda alagruppidesse.

Saaremaa loositi B-alagruppi, kus on nende vastased Guernsey, Jersey ja Fääri saared. Koos Allar Raamatuga koondist tüüriv peatreener Enn Laanemäe ütles, et Jersey on tavaliselt olnud selline keskmine ja Fääride kohta ei oska ta midagi öelda, sest pole neid varem mängimas näinud.

„Guernseyga mängisime kaks aasta tagasi Gotlandil väga tõsise kohtumise ja pusimist oli palju. Aga kuna me peaks sel aastal olema tugevamad, siis peaks neist ikka üle olema,“ märkis ta.

Hetkel on tuntumatest meestest oma nõusoleku andnud Indrek Kajupank, Mario Paiste, Tormi Niits, Kert Kaldmäe, Egert Väinaste, Härmo Lambut, loobumisest on teatanud Raigo Sooär ja Janis Vahter. Nimekirjas on praegu kümme meest, aga mängudeni on veel viis kuud aega ja võivad tulla muutused.

A-alagrupis mängivad Gibraltar, Menorca ja Gotland, C-alagrupis mängivad Kaimani saared, Isle of Wight, Isle of Man ja Ahvenamaa.

Neljases alagrupis tuleb meeskondadel mängida üks kohtumine rohkem, kuid Enn Laanemäe loodab, et meeste füüsiline vorm on hea ja koormusele peetakse vastu. „Samas saame rohkem kokkumängu harjutada ja peame hakkama aru saama ka sealsete kohtunike tegevusega,“ rääkis Enn Laanemäe.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.