main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Viimase turniiri poolfinaal Gibraltari vastu. Alver Kivi

Viimase turniiri poolfinaal Gibraltari vastu. Alver Kivi

Korvpallurid panustavad Guernseyl noorusele ja kogemustele

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
24.09.2022
10:18

Järgmisel suvel Guernseyl toimuvateks Saarte mängudeks on korvpallikoondise eelnimekirjas palju noori mängumehi, aga ka mitmeid nimekaid meistriliigas mängivaid tegijaid ning eesmärgiks on võita teine kuldmedal.

Hetkel kuuluvad peatreener Allar Raamatu, treener/mänedžer Enn Laanemäe ja treener Mati Rüüteli valikusse Gregor Allik, Mario Paiste, Alvar Väli, Mihkel Kõbin,Tormi Niits,Indrek Kajupank, Ekke Rüütel, Taavi Tõnus, Siim Pildre, Kaldmäe Gert, Olop Rasmus, Glen Gregor Paas ja Tormi Joonatan Metsla.

„Mängijate valikul on meil muidugi täna head seisud pigem, kui kõik terved püsivad ja noortekoondistelt eri load saame,“ märkis Allar Raamat. „Põhimõte on kolmel treeneril ühine, et võistkonda pääsevad heas füüsilises vormis mängijad, lisaks kogemusele ja kvaliteedile pääseksid meeskonda noored, kes viie aasta pärast uuesti meeskonda aidata tahavad.  Meeskond on tulevikule suunatud, kuna kolme aasta pärast korvpalli sellel turniiril plaanis pole.“

Allar Raamatu sõnul on meeskonna formeerimisel mitmed erinevad sihid ja plaanid. „Meeskonna esimene eesmärk on Saarte mängudel teine kuld ära tuua,“ avalikustas peatreener.

„Kuna meie saarlased on tublisti endaga tööd teinud ja treenerid panustanud mängijatesse, siis teise eesmärgina tahame noortele väljundiks ja stardipakuks pakkuda meeste klassis tegusid tegema hakata just Saarte mängudel. Kolmandaks soovime veelgi enam arendada koostööd Saaremaa siseste ja väliste mängijate ning treeneritega. Neljandaks tooks veel välja võimaluse anda meie tänastes tippmeeskondades mänginud ja mängivatele korvpalluritele võimalus oma karjäärile pidulik lõppsõna kodusaare eest anda.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.