main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Korvpallimeistrivõistlused seekord koos Hiiumaa esindusega

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
12.11.2021
07:48

Nädalavahetusel Kuressaare spordikeskuses algavatel maakonna lahtistel korvpallimeistrivõistlustel osaleb viis meeskonda, teiste hulgas Hiiumaa gümnaasium.

„Võtsin ise hiidlastega ühendust ja kohe olid nõus, et noortele väljundit pakkuda,“ rääkis meistrivõistlusi korraldava Orissaare Sporti esindaja Raul Koppel, lisades, et Hiiumaa ja Saaremaa gümnaasiumi taset ei oska ta kommenteerida, see saab selgeks ilmselt esimeste mängudega.

Hiiumaa gümnaasiumi treener Koit Kalmus ütles, et kuna neil endal on vaid ühepäevane turniir ja sellisel kujul meistrivõistlusi pole, siis otsustati pakkumine vastu võtta. „Eesmärk on anda meie poistele mängukogemust, sest esialgu pole mitmed veel 5X5 korvpalli mänginud, kuna meil neid mängijaid palju pole,“ lausus treener, kes eesootavat taset ei oska kommenteerida, aga endast tahetakse anda parim.

„Favoriiti on vast raske välja tuua, Estlant saab ilmselt Tallinnas korralikke mänge ja seega võivad nemad vast kõiki hammustada. Orissaare teeb läbi noorenduskuuri, koos osade vanade tugedega. Tesmani koosseis ka vast muutub ja saab näha mida nemad pakuvad,“ rääkis Raul Koppel.

Kuressaare Spordihoone

13.11 kell 12:00 Saaremaa Gümnaasium vs Hiiumaa Gümnaasium

13.11 kell 13:45 Orissaare Träx vs Tesman

13.11 kell 15:30 Estlant vs Hiiumaa Gümnaasium

14.11 kell 12:00 Orissaare Träx vs Saaremaa Gümnaasium

14.11 kell 13:45 Estlant vs Tesman

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.