main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Gert Kaldmäe läbimurdel. Alver Kivi

Gert Kaldmäe läbimurdel. Alver Kivi

Korvpallimeister selgub Final Fouris

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
28.03.2018
21:00

Esmakordselt selgitakse maakonna meister välja 30.-31. märtsil toimuvaga Final Four turniiriga.

Põhiturniiri võitis neljandat hooaega järjest Orissaare Träxi võistkond, saades 8 mängust 7 võitu. Teise koha saavutas Estlant (8 – 6 võitu), kolmandaks tuli parema punktide vahega BC Käsa saades 8 mängust 3 võitu nagu lõpetas ka Tesman. Põhiturniiri 5. jäi Spordikool/Vesse võistkond, kes lõpetas hooaja 7 kaotuse ja 1 võiduga ning jääb medali mängudest seekord välja.

Esimeses poolfinaalis kohtuvad 30. märtsil kell 16 tiitlikaitsja Orissaare Träx ja Tesman. Põhiturniiril suutis Orissaare Träx võita Tesman võistkonda nii kodus, kui ka võõrsil tulemustega 80:69 ja 86:67. Võistkonna senised liidrid on olnud Tesmani poolt Raigo Sooär, Egert Väinaste ja Heikko Jäe ning Orissaare poolt on suuremad punktitoojad olnud Raul Koppel, Aivo Laul ja Gert Kaldmäe.

Teises poolfinaalis kohtuvad kell 17.45 liiga uustulnuk Estlant ja BC Käsa. Põhiturniiril suutis mõlemad tasavägised mängud võita Estlant tulemustega 88:78 ja 99:88. Võistkondade senised liidrid on olnud Estlant poolel Mikko Laugen, Ats ja Siim Pildre ning Taavi Ilmjärv. BC Käsa punktide eest on suuresti hoolitsenud Alvar Väli, Karli Saar ja Indrek Õunpuu.

Tulevad väga põnevad ja kaasahaaravad mängud, sest kõik võistkonnad on hooaja algul pannud eesmärgiks ainult võit. Meeste 3.-4. koha mäng algab 31. märtsil kell 13 ja finaal kell 16.

Kuressaare Spordikeskuses toimuval Final 4 mängudel on lisaks põnevatele mängudele kavas ka laste teatevõistlus ning kolmepunktiviske võistlus, kus tiitlit asub kaitsma noorte korvpallitreener Siim Hiie.

Toimuvad erinevad publikumängud ning silmailu pakuvad mängupausidel tantsutüdrukud. Samuti antakse auhinnad põhiturniiri parimatele. Korraldajad soovivad uue süsteemiga tõsta mängudesse veelgi põnevust, sest poolfinaali kaotuse puhul jäädakse kohe finaalist välja.

Seeniorite lõpplahendus selgub 30. märtsil.

Reedel, 30. märtsil toimub kell 12 seeniorite pronksimäng ning kell 13.45 finaal. 2017/2018 hooaja poolfinaalides mängivad Pihtla vs. Orissaare Klotoid ning Tesman vs. SO3K. Finaali pääseb kahe mängu punktisummas parim võistkond. Kokku osales 5 võistkonda ning seekordsetest medalimängudest jäi välja võistkond Vesse.

Põhiturniiri suurimad punktitoojad olid võistkondades Kaido Eichfus (SO3K, keskmiselt 14,3 p.) Ando Pulk (Orissaare Klotoid, 12,6p.), Riho Kilumets (Tesman, 13,5p) ja Erik Järvalt(Vesse, 11,3p.)

MTÜ Saaremaa Korvpall

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.