main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tiitlikaitsja on Orissaare meeskond. Alver Kivi

Tiitlikaitsja on Orissaare meeskond. Alver Kivi

Korvpalli meistrivõistlusi hakkab korraldama MTÜ Orissaare Sport

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
03.09.2021
13:06

Hooaeg algab novembris ja lõpeb hiljemalt 2022. aasta aprillis. Võrreldes varasemate aastatega on üks oluline muudatus. Nimelt lubatakse mängima kõik soovijad, mis peaks korraldajate hinnangul aitama kaasa meeskondade komplekteerimisel.

Juhendi järgi võivad võistlustest osa võtta tähtajaks registreerunud ja osavõtutasu tasunud võistkonnad. Võistkonda kuuluvatele mängijatele piiranguid ei ole. Eesmärk on võistkondade komplekteerimine ja võistlustele registreerimine teha lihtsamaks.

Mängijate üleminek ühest võistkonnast teise on lubatud ainult põhihooajal, kui mängijat ei ole varasemalt registreeritud ühelegi mängule. Võistkonda võib kuuluda kuni 20 mängijat, mängijaid võib lisada kuni meeskonnal on põhiturniiril pidamata vähemalt 3 mängu.

3.6 Mängija võib osaleda play-off mängudes, kui ta on osalenud vähemalt kolmes põhiturniiri mängus.

Korraldaja: MTÜ Orissaare Sport (Orissaare.sport@gmail.com; 53 40 10 46) Vanemkohtunik Raul Koppel – rkoppel208@gmail.com; 53 05 05 84

Registreerimiseks saada email aadressile: Orissaare.sport@gmail.com. 5.6 Registreerida hiljemalt 30.09.2021

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.