main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Guernseyl otsitakse vabatahtlikke

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
03.09.2021
08:16

2023. aastal Guernseyl toimuvate Saarte mängude korraldajad viisid läbi teabevahetusõhtu, kus igal vabatahtlikuks soovijal oli võimalus selle rolli kohta rohkem teada saada ja samas läbis ta ka mitteametliku intervjuu vabatahtlike meeskonna liikmetega.

„Olime üllatunud vastustest, mis saadi pärast meie värbamiskampaaniat,” ütles vabatahtliku tegevuse direktor Wayne Bulpitt. „See on esimene konkreetne vabatahtlike meeskond, mille peame tagama enne võistlevate saarte järgmist VIP visiiti Guernseyle. Selleks ajaks peab iga heakskiidetud atašee olema täielikult koolitatud ja oma rolli suhtes kindel olema.“

Bulpitt lisas, et olles võtnud endale kohustuse kaasata võimalikult lai valik inimesi ja et täita ligi 1000 vabatahtliku inimese kohta mängude ajal, sooviti protsessi, mis võimaldaks korraldajatel sobitada õiged inimesed õigetele rollidele. „Meil on hea meel tagasiside üle meie esialgsetele üritustele, kus kahel istungil osales üle 70 taotleja,” lausus ta.

Täiendav teabevahetus ja mitteametlik intervjuu on kavandatud neile vabatahtlikuks soovijatele, kes ei saanud esialgsel õhtul osaleda, eesmärgiga viia atašeede värbamine lõpule detsembri lõpuks.

Vabatahtlike meeskond otsib nüüd inimesi, kes täidaksid mitut vabatahtliku rolli erinevates korraldusmeeskondades. Nende rollide jaoks on vaja organiseeritud, tõhusat ja administreerimist nautivaid inimesi, kes aitaks hoolitseda 1000 vabatahtliku ning 3500 osaleja ja ametniku andmete eest.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.