main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kodutütred ja Noorkotkad selgitasid paremad discgolfis

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
22.06.2021
08:12

Pühapäeval korraldati Saaremaa Maleva Noorte Kotkaste ja Kodutütarde suvelaager MEREPERE 2021 raames discgolfi võistlus. Osa võttis 40 last. Oleks rohkemgi osalejaid olnud aga kohtade arv oli piiratud.

Mäng toimus Karujärve discgolfi rajal ja kasutati kümmet rada, et jõuaks mängida ajalimiiti. Abiks olid rajaturvajad kes aitasid lugeda viskeid väiksematel ning andsid ka õpetust kuidas saaks paremini kettad lendama. Ajalimiidi tõttu ei jõudnud väiksematega  lõpuni kõiki radu teha aga usu, et rõõmu oli ikka.

Autasustatud sai individuaalselt ja  parimad rühmad.  Eriti hiilgas Leisi rühm ning nemad viisid koju kaks karikat Kodutütarde ja Noorkotkaste rühmade arvestuses.  Täname toetajaid kes andsid panuse  omalt poolt, et oleks ikka auhinnalaud täidetud – Taivo Saar,  Maie Jõgi,  Monk, Vahvlimaania, Kessu kohvik.  Raili Nõgu kes andis meile kettad lennutamiseks. Erilised tänud omalt poolt rajaturvajatele: Silver Toomingas, Kaspar Linde, Kevin Saar ja kindlasti ka Noorkotkaste Ja Kodutütarde juhendajatele.  Korraldajad  on väga rahul, et kõik sujus. Võib – olla saab nii mõnigi noor endale tee discgolfi radadele. Korraldajad:  Lisett Alt, Liina Solotarjeva ja Valdek Jõgi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.