main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Klubijalgpalli hinnatuimad trofeed Kuressaares

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
20.07.2018
00:44

Eesti Jalgpalli Liit ja UEFA korraldavad suure karikate ringreisi, mis toob UEFA Superkarika, Euroopa liiga ja Meistrite liiga trofeed seitsmesse Eesti linna. Saarlased saavad neid näha Kuressaare linnastaadionil 25. juulil FC Kuressaare – Vaimastvere SK Illi karikamängul.

15. augustil peetava UEFA Superkarika mängu eel on jõuavad hinnalised trofeed Tallinnasse, Tartusse, Narva, Paidesse, Kuressaarde, Pärnusse ja Viljandisse. Iga Premium liiga klubi saab võimaluse oma kodumängul poolehoidjatele ja kogu linnarahvale pakkuda tore elamus, et oma silmaga näha Euroopa klubijalgpalli tähtsamaid karikaid ja saada osa suurest vutimelust.

Kaks tundi enne iga mängu avatakse festivaliala, kus kõik kolm karikat on vaatamiseks väljas. Lisaks on suurematel ja väiksematel huvilistel võimalik panna ennast proovile erinevate jalgpalliliste harjutuste ja ülesannetega, kohal on päevajuht ja erinevad põnevad külalised. Igal festivalil loositakse välja pääse kahele 15. augustil Tallinnas toimuvale UEFA Superkarika kohtumisele.

  1. juulist kuni 12. augustini seitsmes Eesti linnas toimuva UEFA karikate ringreisi kaudu toetatakse vähiravifondi „Kingitud elu“.

Kõigil Premium liiga klubide kodumängudel, kus Euroopa klubijalgpalli ihaldatuimad karikad väljas on, kogutakse annetusi vähiravifondi toetuseks, lisaks panustavad klubid pool piletimüügist saadud tulu fondi. Kokkuleppel klubiga võivad toimuda ka heategevuslikud oksjonid.

Karikate ringreis toob Tallinna, Tartu, Narva, Pärnu, Viljandi, Kuressaare ja Paide inimestele koju kätte UEFA Superkarika, Euroopa liiga ja Meistrite liiga trofeed. Uhked auhinnad on väljas Premium liiga klubi kodumängu eel: kaks tundi enne kohtumise algust avatakse festivaliala koos karikate, toitlustuse, päevajuhi ja erinevate tegevustega.

Iga karikate ringreisi raames peetava mängu lõppedes loosib vähiravifondi „Kingitud elu“ esindaja välja ühe õnneliku, kes saab koos kaaslasega piletid 15. augustil Tallinnas peetavale UEFA Superkarikale.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.