main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kevin Saar servimas. Alver Kivi

Kevin Saar servimas. Alver Kivi

Kevin Saar hoiab mänguvormi TalTechis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.09.2021
09:44

Mullu Küprose klubis Nicosia Apoel mänginud Kevin Saar plaanis liituda Saaremaa Võrkpalliklubiga, kuid hoiab nüüd mänguvormi TalTechis, et võimalusel jälle välismaale minna.

„Kui ma peaks saama välismaalt pakkumise, siis minu eelistus oleks ikkagi minna,“ rääkis Kevin Saar. „Aga midagi kindlat pole ja ei tea, kas tuleb ka. Hooaja sees võib mõnes klubis tekkida vajadus nurgaründaja järele ja siis võib mul võimalus tekkida. Praegu aga panustan täiega TalTechis.“

Kevin Saare sõnul oli Saaremaa Võrkpalliklubi tema liitumisest huvitatud. „Teadsin tausta ja kerge ärevus oli ikkagi sees,“ tunnistas ta. „Pigem poleks ma riskinud. Mänguliselt oleks olnud kõik ideaalne, aga majanduslik pool oli kahtlane ja perele peab kuidagi leiva lauale saama.“

TalTechis meeskonnas tunneb Kevin Saar end hästi ning läheb uuele hooajale vastu enesekindlalt ja usub, et kuulub meeskonna põhikoosseisu. „Klubi eesmärgid peaksid olema vähemalt teine koht, sest Tartu on teistest üle, kõik järgmised on samal tasemel. Saame medalitele mängida küll,“ selgitas nurgaründaja.

Samas on Kevin Saare hinnangul kehv, et Eestis on vaid neli klubi. „Võik kindlasti rohkem olla ning tänu lätlastele ja leedukatele saame vähemalt mingit liigat mängida,“ leidis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.