main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiste esikolmik. Raili Nõgu

Naiste esikolmik. Raili Nõgu

Ketasgolfarid selgitasid meistreid

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
13.09.2021
08:39

Kahe tegusa võistluspäeva tulemusena selgusid pühapäeval maakonna meistrid ketasgolfis. Naiste arvestuses sai meistritiitli Kristiina Lindmets, teine koht Ege Sepp ja kolmas Malle Leppik. Maakonna meister meeste põhiklassis on Ivar Turja, teine Kusti Aasaväli ning kolmas Ronald Paju.

MS40+ esikolmikusse kuuluvad Jaanar Vares, Oleg Tsernobrovkin ja Peeter Kasin. MS 50+ parimad on Andres Ramst, Raimo Laosma ja Hendrik Karlson. Koolinoorte arvestuse meistritiitli pälvis Oliver Valk, teise koha sai Jürgen Leppik ja kolmanda Markus Leppik. Naisseenioride parim on Maarika Saks.

Raili Nõgu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.