main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kerli Kask on kaitsjate vahelt lebi saanud. Alver Kivi

Kerli Kask on kaitsjate vahelt lebi saanud. Alver Kivi

Kerli Kask hindab enda taktikalist arengut

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
24.11.2017
08:30

FC Kuressaare naiskonna kõige enim arenenud noormängijaks valitud Kerli Kask jäi lõppenud hooajast kõige rohkem rahule võistkonna ühtsusega, mis suudeti üheskoos mängides saavutada.

„Hooaja alguses polnudki mul erilisi mõtteid ega plaane, kuna mängisin naiskonna eest esimest aastat ja ei osanud midagi oodata,“ tunnistas Kerli Kask. „Seadsin eesmärgiks võistkonda sisse sulanduda ja mängudes endast kõik anda. Oma arengut tunnetan ma kindlasti, eriti nüüd, kus hooaeg on selja taga ja saan sellele tagasi vaadata. Kõige enam püüdsin juurde panna oma positsiooni ülesande täpses täitmises. Nagu näiteks millal ääred laiali võtta või mis olukorras kokku jääda.“

Kerli Kask rõhutas, et kindlasti peab ta oma arengu eest tänama ka treener Roland Kütti, sest ilma tema õpetussõnade ja nõuanneteta poleks mängustiilis ja mängupildi mõistmises nii suurt ja kiiret arengut toimunud.

„Aga arenguruumi on kindlasti veel palju ja igat külge saaks siit-sealt lihvida,“ tõdes Kerli Kask. „Kõige rohkem oleks vaja juurde panna pallivõitlustes, kus tihti peale jään passiivseks. Kuid ei saa ka märkimata jätta kogu meie võistkonna mängulist arengut, mis paranes iga mänguga.“

Järgmise hooaja eesmärkidena toob Kerli Kask välja soovi end arendada ja mänguplatsil veel rohkem anda, kui ta seda sellel hooajal tegi. „Kindlasti on vaja kõik olukorrad lõpuni mängida ja ka kaotusseisus mängurõõm säilitada ning ma arvan, et mõni värav ei teeks ka paha,“ lausus naiskonna tulevikulootus.

Treener Roland Kütt ütles, et Kerli Kask on noor mängija, kellele meeldib jalgpall ja lõppenud hooajal hakkas ta tasapisi mõistma kus ja kuidas platsil olema peab. „Natuke tuleb anda veel aega oma emotsioonidest jagu saamiseks,“ märkis ta.

„Kerli areneski noormängijate hulgas just oma mängust arusaamise poolest. Aga nagu kõigil naistel on tal vaja arendada veel oma tehnikat ning juurde tuleb panna üldfüüsilises vastupidavuses ja mängutaktika mõistmises.“

 

 

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.