main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ken Torn - Kauri Pannas Rootsi rallil. FIA Junior WRC Championship

Ken Torn - Kauri Pannas Rootsi rallil. FIA Junior WRC Championship

Ken Tornil võimalus jätkata MM-sõite Rally Estonial

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.07.2020
17:49

Kuna Eesti võõrustab maailmameistrivõistluste etapi Rally Estonia raames ka juunioride autoralli MM-etappi, siis saab kodupubliku ees võimaluse ka Ken Torn.

„Hetkel selline plaan on,“ märkis Ken Torn, lisades, et kindlasti on septembri algul toimuv võidukihutamine talle väljakutse. „Ühest otsast on selline võimalus positiivne, teisest otsast on kindlasti surve peal. Esmalt tuleks rooli taha saada, et tunnetus kätte saada, sest niisama ei tule midagi.“

JWRC sarja esimene ja seni ainus etapp sõideti veebruaris Rootsis, kus Ken Torn sai kolmanda koha ja on 15 punktiga samal positsioonil ka üldarvestuses. Juhib ralli võitnud rootslane Tom Kristensson 28 punktiga ja teine on lätlane Martins Sesks 19 punktiga.

Ken Torn ütles, et kaugeleulatuvaid eesmärke ta endale ei sea ja võtab esmalt ralli korraga. „Rootsi ralli näitas, et päris niisama sellel tasemel kõrgesse konkurentsi ei saa,“ rääkis rallipiloot, kelle sõnul peab käsi soe olema ehk autoga tuleb olla sinapeal.

Millised võimalused Ken Tornil sõiduvormi leidmiseks avanevad ta praegu täpselt öelda ei osanud. „Vaatame, mis teha saab, aga selles osas tuleb tööd teha,“ lausus ta.

Uue võistluskalendri järgi koosneb tänavune hooaeg neljast etapist ja nii on ees veel kolm võidukihutamist. 4.-6. septembrini Rally Estonia, 15.-18. oktoobril sõidetakse Saksamaal ja 29. oktoober – 1. november starditakse Sardiinias. Üldarvestuses lähevad arvesse kolme ralli tulemused ja igal rallil teenitakse lisaks katsevõitude eest punkte.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.