main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Estonian Junior Challenge voitjad Torn - Pannas. Ray Põder

Estonian Junior Challenge voitjad Torn - Pannas. Ray Põder

Ken Torn ja Kauri Pannas Viru rallil võidukad

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
15.06.2019
22:53

Reede õhtul anti Rakvere keskväljakul start Eesti autoralli meistrivõistluste ja Estonian Junior Challenge hooaja kolmandale etapile.

EMV3 ehk kaheveoliste kuni 1600 ccm (R2,R1,A6) klassis ning Estonian Junior Challenge sarjas pakkusid avapäeval põneva heitluse Ken Torn – Kauri Pannas (Ford Fiesta R2T) ja Roland Poom – Ken Järveoja (Ford Fiesta R2T), keda lahutab peale avapäeva 2,3 sekundit.

Mõlema arvestuse kolmandat kohta hoidsid avapäeva järel Robert Virves – Sander Pruul (Ford Fiesta R2T),  kes jäävad Torn – Pannasest 10,5 sekundi kaugusele.

Kindla klassivõidu võtsid Ken Torn – Kauri Pannas (Ford Fiesta R2T).  Laupäeval kõik katsevõidud võtnud saarlased edestasid 10 katse kokkuvõttes Roland Poom – Ken Järveoja (Ford Fiesta R2T) 29 sekundiga.

„Teised kutid said enne rallit testida, a meie kasutasime eilset päeva testina. Olen võtnud seda nädalavahetusel funina ja tore on autos olla ning naudime. Hetkel  veel Rally Estonia osas ei tea, sest me sõidame enne Poolas ERC. Sõidame selle ära ja siis vaatame,“ võttis Ken Torn hooaja kolmanda Eesti meistrivõistluste etapi kokku.

Mõlema arvestuse kolmas koht Robert Virves – Sander Pruulile (Ford Fiesta R2T),  kes jäid Torn – Pannasest 47,9 sekundi kaugusele.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.