main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poolas rajal. Alfonsas Rakauskas

Poolas rajal. Alfonsas Rakauskas

Ken Torn ja Kauri Pannas tõusid pühapäevaste katsetega 12 kohta

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
20.06.2021
21:59

Poola EM-ralli jätkus pühapäeval kuue kiiruskatsega, millele Ken Torn – Kauri Pannas startisid pärast laupäevaseid tehnilisi muresid absoluudi 39. kohalt. Kui päev varem olid M-Sport Poland meeskonnaliikmed päeva alustanud probleemidega ja said õige hoo üles alles alates neljandast kiiruskatsest, siis pühapäevastel katsetel töötas eestlaste Ford Fiesta Rally3 laitmatult.

Päeva kuuest katsest viiel näidati ERC Junior klassi parimat aega. Päeva ainuke tagasilöök oli võistluse 13.kiiruskatsel, kui üks mahapööre pikaks läks ja tänu sellele 5-10 sekundit kaotati. Kui pühapäeva alustasid Torn – Pannas absoluudi 39. kohalt, siis ralli lõpuks olid eestlased tõusnud 27. kohale.

Autosport Team Estonia liikmete kaotus nendel katsetel, kus sai probleemideta sõita, oli ralli võitjatele kilomeetri kohta 2,6 sekundit. Võistluse absoluutarvestuse parimaks katsetulemuseks jäi laupäeval välja sõidetud neljanda kiiruskatse 21. resultaat.

„Mina olen rahul, nägin progressi ja tõime auto ühes tükis tagasi, mis on kõige olulisem,“ märkis Ken Torn, kes kaotas Armstrongile 4.37.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.