main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ken Torn ja Kauri Pannas Poolas. ERC

Ken Torn ja Kauri Pannas Poolas. ERC

Ken Torn ja Kauri Pannas stardivad Euroopa meistrivõistluste etapil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
15.07.2020
21:55

Saaremaa rallipaar Ken Torn ja Kauri Pannas teevad järgmisel nädalal toimuval Euroopa autoralli meistrivõistluste (ERC) etapil pärast viiekuulist pausi esimese stardi, vahendab Postimees.

Torn ja Pannas stardivad Rally di Roma Capitale ERC etapil ja nende masinaks on Ford Fiesta Rally4. Tegu on uuendatud R2 masinaga, mida M-Sport tutvustas esmakordselt kevadel. Hooaja avastardil Rootsis sõitis rallipaar veel Ford Fiesta R2T19 masinaga.

Eelmisel aastal võttis Torn samuti ERC-sarjast osa ja seda päris edukalt. Neljast sõidetud etapist kolmel võttis eestlane oma klassis rallivõidu ja üldarvestuses jäi ta napilt teiseks.

Lisaks EM-sarjale võtab Torn tänavu osa Juunior WRC-sarjast, kus võttis hooaja alguses Rootsis kolmanda koha. JWRC-s on veel jäänud sõita kolm etappi: Rally Estonia, Saksamaa ralli ja Sardiinia ralli.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.