main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Puparti karjäär Lubinis sai otsa

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
26.04.2018
16:39

Alates 2015. aastast Poola võrkpalli kõrgliigas Lubini Cuprumis mänginud nurgaründaja Keith Pupart lõpetasid esmaspäeval käesoleva hooaja. Lubin mängis Varssavi Onicoga 7.-8. koha peale ja kordusmängu võitis Lubin võõrsil 3:1 (25:16, 25:18, 18:25, 25:21), vahendab volley.

Et avakohtumise oli sama skooriga võitnud Varssavi klubi, otsustas 7. koha võitja kuldne geim. Selle võitis 18:16 Lubin. Uue töökoha otsinguil Keith Pupart tõi 9 punkti (+3).

Keith Pupart veedab pärast hooaja lõppu aega perega ja on avatud pakkumistele uue koduklubi osas. “Mingid variandid on õhus olnud, ent allkirja kuskile veel pannud pole, seega nimeliselt millestki rääkida ei tahaks. Hetkel võtan asja rahulikult ja olen pakkumistele avatud. Loodan välismaalt mingi võimaluse leida, niipalju taset peaks mul veel olema,” sõnas mängumees.

Pupart selgitas ka olukorda rahvusmeeskonna kutse saamise ümber. “Võttes arvesse olukorda, et ma hooaja sees oma pere juurest eemal olen, siis tahan suvel oma lapsi kasvamas näha ja perega aega veeta. Kui oleksin kutse saanud, siis oleksin sellest tõenäoliselt loobunud. Lisaks pere faktorile tahan ma veel mõned hooajad kõrgel tasemel klubivõrkpalli mängida, aga vanus on juba selline, et pean kehale ka puhkust andma. Klubivõrkpall on see, mis toob leiva lauale ja pean kuskilt tagasi hoidma,” ütles Pupart. See info oli ka koondise treeneritel olemas.

Poola perioodist Pupart midagi eriskummalist välja tuua ei oskagi, öeldes, et need aastad möödusid sportlase jaoks tavalise rutiinina. “Ei torka küll midagi eriti meeldejäävat pähe, oli nii-öelda tavaline töötegemine. Minu jaoks oli see aeg liiga mõistes muidugi karjääri tugevaim, kus ma mänginud olen,” lisas nurgaründaja.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.