main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Pupart trennis. Alver Kivi

Keith Pupart trennis. Alver Kivi

Keith Pupart: olen 60% valmis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
06.11.2019
08:49

Värskelt Saaremaa Võrkpalliklubiga liitunud nurgaründaja Keith Puparti hooaeg algab tänu senistele klubiotsingutele teistest pea kaks kuud hiljem ja kuigi mees on end ise treeningutega püüdnud vormis hoida on ta ideaalist veel kaugel.

“Olen veel tippvormist kaugel ja sajast on hetkel umbes 60 protsenti,” tunnistab Keith Pupart. “Vormis olen end siiski hoidnud ja ülekaalulisena ma siia ei tulnud. Jõusaali saab ju igal pool teha ja pallitrennis käisin ühe Pärnu meeskonnaga. Aga muljed meeskonnast on positiivsed ja eesmärgid on kõrged.”

Keith Pupart ütles, et väga hea on olla tagasi kodusaarel ja sellest ajast, kui ta siit ära läks on palju muutunud. “Siis ei olnud sellisest meeskonnast jälgegi ja nüüd on mul ainult rõõm siin mängida,” lausus nurgaründaja.

Kui meeskond sai kokku juba augustis ja sellest ajast on ühiselt tõsiselt trenni tehtud ja ka juba mängitud, siis Keith Puparti hilisel liitumisel olid tema sõnul oma põhjused. “Plaan A oli mul ikkagi välismaa variant ja plaan B liituda Saaremaaga,” märkis ta. “Pakkumiste osas oli eksootikat ja kõige tõenäolisem oli üks Türgi variant. Aga see asi jäi miskipärast venima ja ma ei jõudnud enam oodata.”

Oma debüüdi saab Keith Pupart kirja nädalavahetusel, kui Saaremaa Võrkpalliklubi võõrustab kodusaalis lätlasi. Laupäeval mängitakse VK Biolars/Jelgava ja pühapäeval RTU/Roberžadze meeskonnaga.

Nurgaründajaid on nüüd Saaremaa meeskonnas koguni kuus ja mänguaja eest peab hakkama võitlema ka Keith Pupart. “Ennast tuleb ikka tõestada, aga ju klubi juhtkond leidis, et seda positsiooni on vaja tugevdada. Eks igal mehel on oma plussid ja miinused ning arvan, et ega siin täiuslikke mehi ei ole,” tõdes ta.

Keith Puparti sõnul on meeskonnale püstitatud kõrged eesmärgid olulised ja alla esikoha ei ole mõtet rääkida. “Mind lüüakse risti, kui ütleks, et läheme Eesti meistrivõistlustel pronksi võtma,” lausus ta.

“Edu eurosarjas sõltub palju sellest, kelle seal vastu saame. Kusagilt tulevad juba Itaalia ja Venemaa tugevamad vastased, aga mida hiljem, seda parem. Igal-juhul olen valmis panustama 101 protsenti,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.