main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Pupart jätkab Saaremaa Võrkpalliklubis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.07.2020
10:40

Eelmise hooaja keskel Saaremaa Võrkpalliklubiga liitunud nurgaründaja Keith Pupart jätkab meeskonnas.

„Uuelt hooajalt ootan eelkõige pingelisi heitlusi ja seda, et oleks võimalik see hooaeg seekord korralikult lõpuni mängida,“ ütles Keith Pupart klubi Facebooki lehel. „Möödunud hooajal liikusime me tõusvas joones kuniks see kõik otsa sai. Mul on hea meel, et Jannis (Kalmazidis) oli nõus jätkama juba alustatud tööd.“

Keith Puparti sõnul otsustas ta jätkata Saaremaa Võrkpalliklubis, kuna tema meelest on tegu professionaalse klubiga, kellel on kõrged sihid. „Mina jäin eelmisel hooajal nähtuga väga rahule ja ei olnud ühtegi põhjust mitte jätkamiseks. Kõik tingimused headeks tulemusteks on loodud. Loodan, et ka Eesti parimad fännid on endiselt meiega. Kõik koos edasi!“ märkis nurgaründaja.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.