Kategooriad: Võrkpall
07.12.2016
10:21

Poola võrkpalli Plusliga 12. voorus pidas Lubini Cuprum hooaja neljanda viiegeimilise heitluse, Keith Pupart lahkus väljakult juba avageimis, vahendab volley.

Enne teisipäeva turniiritabelis kuuendal kohal paiknenud Eesti koondise peatreeneri Gheorghe Cretu juhendatav Cuprum läks koduväljakul vastamisi lähima jälitaja Katowicega, kellega heideldi maksimaalsed viis geimi. Pikale veninud avageimi 35:33 tulemusega võitnud külalised tunnistasid lõpuks kodupubliku ees mänginud Cuprumi 3:2 (-33, 18, 20, -21, 10) paremust.

Eile punktita jäänud Keith Pupart alustas mängu algkoosseisus, kuid lahkus väljakult juba esimeses geimis. Puparti asendaja kreeklane Rafail Koumentakis kogus 47-protsendilise rünnakuefektiivsuse juures kokku 10 punkti.

Turniiritabelis viiendaks tõusnud Lubini esindus on 12 mänguga kogunud 22 punkti, jäädes neljandal real paiknevast Jastrzebski Wegielist maha kolme silmaga.